english version

PRACOWNIAGLOGOVSKA DESIGN to autorska pracownia projektowa, założona przez Paulinę Patrycję Głogowską.

Główny projektant w zespole i osoba odpowiedzialna za rozwój pracowni.

Miedzynarodowe wykształcenie, pasja, talent, ale przede wszystkim zaangażowanie, pracowitość i precyzja. Jej świat to inspirujące spotkania, podróże i design. Najsilniejszy wpływ wywarły na nią Włochy. Nieuleczalnie uzależniona od naturalnego piękna, światła i … kawy.

 

 

W projektowaniu najbardziej cenimy uczciwość, prostotę i harmonię płynąca z próby dogłębnego zrozumienia relacji pomiedzy człowiekiem, otaczającą go przestrzenią i natura. Projektując daną przestrzeń niezmiennie staramy się odkryć jej potencjał i urodę.

Niestrudzenie dążymy do osiągnięcia równowagi pomiędzy pięknem, ponadczasową elegancją, perfekcyjną formą a funkcją. Dlatego projektując kładziemy szczególny nacisk na role naturalnego światła, właściwych proporcji, idelanych kompozycji, precyzyjnie dobranych materiałów. Cenimy te najbardziej naturalne, których szlachetność i piękno nie bledną z czasem.

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które nie tylko pozytywnie oddziaływują na emocje, ale które przede wszystkim funkcjonalnie skrojone są pod indywidualne zapotrzebowania odbiorcy, zapewniając mu maksymalny komfort użytkowania.

Lata różnorodnych międzynarodowych doświadczeń i ekscytujących wyzwań, pozwoliły wypracować sprawdzoną metodologię projektowania. Otwarty umysł i dogłębne zrozumienie procesu projektowania, ale przede wszystkim pasja pomagają nam tworzyć ciekawe, odważne, niepowtarzalne koncepcje.

 

 

Ale dość o nas. Porozmawiajmy o Tobie.

O Twoich potrzebach i marzeniach.

 

 

W portfolio znajdziesz nasze wybrane projekty. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak pracujemy, posłuchać o wcześniejszych realizacjach i doświadczeniach możesz poznając nas osobiście. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w świecie design’u.

We wnętrzach naszej pracowni, przy filiżance świetnej kawy opowiesz nam, co możemy dla Ciebie zrobić, by zaprojektować przestrzeń Twoich marzeń.